translate site

Specializační semináře

Zde naleznete seznam specializačních seminářů se zahraničními lektory, které se konají několikrát v roce. V určitých případech tyto semináře navazují na aplikaci metody EFT, nicméně prezentujeme i semináře kde není nutná předchozí znalost metody EFT. Tyto semináře mají vlastní strukturu aplikace. Aktuální termíny specializač. seminářů jsou doplňovány průběžně. O nadcházejících termínech informujeme i v našem e-zpravodaji. Přihlášení do e-zpravodaje je zdarma. 

 

   Richard Flook - Kanada, tvůrce systému ACE, Head trainer IMMA, NLP Master a cert. intl. školitel metody NLP, Hypnoterapie a TLT. R.Flook je autorem, který byl publikován vydavatelstvím Hay House, je spoluzakladatelem velmi úspěšné metody Meta-medicine(TM), která vyučuje celostní diagnostiku s důrazem na emocionální aspekty zdraví a vitality. Jeho mezinárodní asociace IWAISA zakládá svůj program studia na velmi inovativních technikách. Richard žije v Kanadě, pochází z Velké Británie a jeho původním zaměřením, ve kterém má 20ti letou praxi, je NLP Master a školitel v oblasti byznys NLP a Time Line Therapy(TM). Během let své praxe školil účinnost efektivní komunikace a organizace pro firmy jako jsou např. JP Morgan, Chase Manhattan Bank, Samsung a Sony Eriksson.

 

Dvoudenní certifikovaný seminář:  NLP/Ericksonian Hypnosis Training - Richard Flook  /4. - 5.března 2017

 

Vaše „budoucnost ještě nebyla napsána“! Ke změnám dochází stále .. Vtip je však v tom, zda si zvolíte směr, kudy se váš život bude ubírat .. a nebo zda zůstanete na místě a počkáte až se vám život sám „tak nějak“ přihodí. Co si pro sebe volíte?  

Díky použití NLP (neuro-lingvistické programování) máme možnost úmyslně předělávat obsah naší mysli. Nástroje, které NLP používá, jsou převratné – odhalí kde se v naší mysli nachází „nepořádek“, který nechceme; a nahradí ho tím, co opravdu chceme – to po čem toužíme dosáhnout /změnit. 

NLP procesy je zapotřebí vědomě užívat; a je to snadné – se svými špatnými návyky jste se přeci nenarodili. Nenarodili jste se ani se svými dovednostmi. Nenarodili jste se ani se svými přesvědčeními. Valnou většinu věcí, které děláte, jste se naučili – stejně jako jste se naučili chodit. NLP vás naučí změnit způsob, jak přemýšlíte, jak se cítíte i jak jednáte. Na semináři s Richardem Flookem dostanete možnost všechno, co děláte – jak uvnitř své mysli, tak i ve skutečném světě – přeprogramovat tak, aby byla vaše mysl schopna provést mocné změny.


A aby to pro vás bylo opravdu snadné, Richard svůj NLP seminář propojil na použití mírného stavu hypnózy, který nádherně aktivuje nevědomou mysl. Naučíte se tedy i "vědomě" pracovat s nevědomím - s vaší intuicí a zároveň i to, jak tento stav aktivovat, kdykoliv si budete přát.

 

Dvoudenní certifikovaný seminář: NLP/Ericksonian Hypnosis Training

4. – 5.32017
/so + ne:  9:30 – 18:00 hod., 
tlumočeno do Čj, polední pauza: 13:00 – 14:00 hod.
- 2x denně zajištěn coffeebreak /káva, čaj, voda, koláček
- místo konání: Praha 2 – Vinohrady


-- přihlášení přes formulář přihlášky na ÚVODNÍ stránce webu

   Za sebe seminář opravdu vřele doporučuji,  Richard Flook je nejen výborným lektorem, ale především skvělý člověk, tak říkajíc „z masa a kostí“; a i přes jeho velkou profesionalitu, má velmi lidský a srozumitelný přístup, jeho semináře jsou protkány humorem a pohodou.