translate site

Semináře se zahraničními lektory

Steve Wells a Dr. David Lake, Master trainer's EFT 

seminář - Provokativní Energetické Techniky (PET) a pokročilé energetické metody 

- seminář tlumočen z anglického jazyka do čj 

                  Tento seminář je velmi přínosný pro kouče, poradce, konzultanty, terapeuty, EFT praktiky atd., kteří chtějí pozvednout styl a přístup práce s klienty na vyšší, zajímavou úroveň. Mnohým poradcům či praktikům se jistě již stalo, že se klient nemohl posunout dále a stanovil velkou rezistenci vůči změně. Možná jste to žažili i u sebe - moment, kdy tolik požadovaná a vytoužená změna není prostě možná. Po PET semináři budete schopni tvořit zásadní změny - jak u sebe, tak u svých klientů - s lehkostí a humorem, plus - počítejte s tím, že se vaše paradigmata o změně příjemně rozbijí na kousky! Budete schopni řešit 'neřešitelné' a k tomu se i naučíte nové aplikace těchto mocných energetických technik:

-       jednoduché energetické techniky (SET) - pokročilé energetické metody (AEM) - PROVOKATIVNÍ energetické techniky (PET)

                                 

Provokativní Energetické techniky (PET) elegantně řeší jak mysl, tak i fyzické tělo při poradenství a terapii. Provokativní komunikační techniky vám umožní proplout přes rezistenci, negativní přesvědčení a jiné emocionální překážky a dostat se tak přímo k jádru problému.

 

"Nejfantastičtější zážitek .... posouvá práci s EFT na zcela novou úroveň ... Vaše práce je proces z budoucnosti " - . Sharon Toole, Ph.D, Toronto, Kanada


Přijměte to, co může být velice osvobozující - emocionální léčebný zážitek vašeho života!

 

 Steve Wells je mezinárodně uznávaný psycholog a odborník, který má magisterský titul v oboru poradenství psychologie z Curtin University. V metodě EFT absolvoval intenzivní výcvik pod osobním vedením Gary Craig (tvůrce EFT) a Frank Farrelly (tvůrce Provokativní terapie). Společně s Dr. David Lake, vytvořil Steve uživatelsky přátelský přístup „Jednoduché energetické techniky“ (SET) a také pokročilý přístup „Provokativní Energetické Techniky“ (PET). Steve pravidelně konzultuje a prezentuje po celém světě a je spolu-autorem čtyř knih o energetických technikách.Nově zařazeno

 

Spustili jsme pro vás náš druhý web:

www.zivotni-rovnovaha.cz  

 Aktuálně:  nový termín pro EFT cert. seminář


V termínu červen 2018 se můžete účastnit 2denního cert. semináře "základní principy EFT" a to v termínu /sobota + neděle

/16. - 17.06. 2018

~ lektor semináře:

Marta Nosková /místo konání: Praha 3 


~ časové rozvržení: sobota 9:30 - 17:30 hod., neděle 9:30 - 17:15 hod. 


~ cena pro 2denní cert. seminář: 3.890,- czk / navíc 2měsíční ZV a poradenství pro každého účastníka školení individuálně, zdarma a + krásný bonus .. o kterém jste obdrželi info v našem EFT e-zpravodaji. 


Seminář /školení probíhá po celou dobu v inovativním konceptu, s lehkostí rychlých a významných změn díky použití energetických a lingvistických technik ~ EFT, NLP, meridiánová psychologie ~ nebo-li EFT s 100% výsledkem.